AYLIK PERİODİK BAKIM

Gensa Mühendislik Jeneratör

Jeneratör Aylık Periodik Bakımı

JENERATÖR PERİYODİK KONTROL HİZMETİ

 

Jeneratörlerde Periyodik Kontolün Önemi:

Jeneratörden alınan hizmetin kaliteli ve sürekli olabilmesi için jeneratörün sürekli kontrol altında tutulması gerekmektedir. Aşağıda listede belirtilen kontroller ayda bir veya iki ayda bir yapılarak jeneratörünüzün elektrik kesintilerinde sorunsuz olarak hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.

Aksi taktirde kontrol edilmeyen bir jeneratörün arızalı olduğu, jeneratöre en çok ihtiyaç duyulan zamanda yani elektrik kesintisde tespit edilir ve bir mağduriyet oluşur.

Bu ve benzer durumların yaşanmaması için yapılması gereken, jeneratörün düzenli olarak konusunda deneyimli kişilerce  kontrolünün yapılmasıdır.

Ayrıca bu yapılan kontroller jeneratörünüzün daha uzun süre ve sorunsuz hizmet vermesine yardımcı olur. Arızalı olan bir jeneratörün çalıştırılması tamiri çok pahalı sorunlara yol açabilir.

Periyodik Kontrolde Jeneratörlerinize Yapılan İşlemler:

Periyodik kontrol sözleşmesi imzalanması durumunda ayda bir veya 2 ayda bir aşağıda belirtilen kontroller yapılır. Arıza durumlarında 7/24 ücretsiz hizmet verilir (Parça ücretleri hariçtir).

Ayrıca jeneratörlerin 250 çalışma saatinde bir veya sene bir yapılan filtreli bakımları için ilave servis ücreti alınmaz, sadece malzeme bedelleri ödenir. Bu bakım ile ilgili takip firmamızca yapılır. Zamanı geldiğinde müşterimize bakım teklifi çekilir. Müşteri onayına istinaden bakım yapılır.