2.EL JENERATÖR

Gensa Mühendislik Jeneratör

2. El Jeneratör

İkinci el jeneratör satışları GENSA MÜHENDİSLİK JENERATÖR’ de garantili olarak yapılmaktadır. Genellikle teknolojik anlamda yeni ürün prensibini benimseyen GENSA MÜHENDİSLİK JENERATÖR, müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda ikinci el jeneratör de satmakta ve yapmış olduğu satışlarda kullanım garantisi sunarak kalitesini ortaya koymaktadır.

GENSA MÜHENDİSLİK JENERATÖR; Portföyündeki firmalar tarafından gelen güç artırımı isteği doğrultusunda müşterilerinin jeneratörlerini yenilemekte ve takastan almış olduğu ikinci el jeneratörlerde revizyon işlemini gerçekleştirerek kusursuz jeneratörler ortaya çıkarmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu servis ekipleri ile ikinci el jeneratörlerin tüm problemlerini gidererek verim kaybını ortadan kaldıran GENSA MÜHENDİSLİK JENERATÖR Güvenilir ve profesyonel 2. El hizmeti veren  2. El Departmanı, her türlü 2. el jeneratör alım ve satım işlemlerinde hizmet vermektedir.

İkinci el jeneratör grupları, konusunda uzman mühendisler tarafından, jeneratörün bulunduğu yerde incelenerek, en iyi şartlarda ve optimum fiyatlarla değerlendirilmektedir.

Kalite kontrol testlerinden geçirilmiş ve bütün bakımları yapılmış jeneratör grupları GENSA MÜHENDİSLİK JENERATÖR  2. El Departmanımız tarafından satışa sunulmakta ve satılan 2. el jeneratör grupları periyodik bakım anlaşması ile birlikte garanti kapsamına alınmaktadır. Ayrıca müşteri isteği doğrultusunda, eski jeneratörü yerinden alarak en uygun güçte yeni jeneratör ile değiştirme hizmeti de verilmektedir.